Proč nakupovat u nás?

1. Naše nářadí patří mezi nejlevnější na internetu..

2. V nabídce máme stovky nářadí a přípravků

3. Jsme také prodejci autodílů - nářadí máme prověřené

4. Více jak 420 osobních odběrných míst

5. ZDARMA výměna zboží za jiné (i levnější)!



Zasíláme:
nejlevněji již od 59 Kč po celé ČR

Jsme spolehlivá firma!

Hodnocení zde


 


 


Osobní odběr na 420 místech!
ZPŮSOBY OSOBNÍHO ODBĚRU

 

1. Rozvozy naší firmou

Ve městech:

Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Hranice na Moravě, Nový Jičín, Vsetín a okolí...

 

 

2. Pobočky Zásilkovny

Více jak 420 výdejních míst v ČR a na Slovensku!

Zboží si osobně vyzvedněte ve více jak 420 kamenných prodejnách po celé ČR a SR.

 

Mapa našich výdejních míst v ČR a SR:

Je to všude blízko!


Své zboží si můžete vyzvednout na jakékoliv pobočce již od 59 Kč!


 

Výdejní místo: Adresa: Provozní doba:
Andělská Hora Andělská Hora
Po–Pá 09:00–16:30

Aš, Sadová Sadová 2
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–11:00
Benátky nad Jizerou Pražská 76/62


Po–Pá 08:00–18:00
So 08:00–12:00
Benešov Tyršova 178


Po–Pá 09:30–16:30
So 08:30–11:30
Beroun Česká 60/10


Po–Pá 08:00–18:00
So 09:00–12:00
Bílina, Aléská Aléská 269


Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–11:00
Blansko, Vodní Vodní 2462/11


Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
Bohumín, Nový Bohumín Studentská 598


Po–Pá 10:00–19:00
So 09:00–11:00, 14:00–19:00
Boskovice Zborovská 9
Ne 14:00–19:00


Po–Pá 08:00–17:30
So 08:00–12:00
Brandýs nad Labem, Masarykovo nám. Masarykovo nám. 33

Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–12:00
Brno, Cejl Cejl 91

Po–Pá 08:00–11:00, 12:00–18:00

Brno, Černá Pole Provazníkova 40
Po–Pá 09:00–18:00

Brno, Gorkého Gorkého 46

Po–Čt 09:00–12:00, 13:00–17:00
08:00–15:00
Brno, Komín - Závist Závist 12


Po–Pá 09:00–17:00

Brno, Kounicova Kounicova 21



Po–Pá 09:00–18:00

Brno, Křenová Křenová 3

Po–Pá 09:00–19:00

Brno, Líšeň Šimáčkova 646/4


So 09:00–12:00
Brno, Mendlovo nám., Husákovy děti Křížová 105/4

Po–Čt 09:00–11:30, 12:00–18:00
09:00–11:30, 12:00–17:00
Brno, Mendlovo nám., MobilMax Křížová 14

Po,St 09:00–11:00, 11:15–18:00
Út,Čt 09:00–11:00, 11:15–17:00
Brno, Merhautova Merhautova 4 09:00–11:00, 11:15–15:00


Po–Pá 08:00–17:00

Brno, Modřice Brněnská 1113

Po–Pá 09:00–18:00

Brno, Nové Sady Nové Sady 27
Po–Pá 08:00–18:00
So 09:00–12:00
Brno, Palackého tř., MobilMax Palackého tř. 48

Po–Pá 08:30–17:00

Brno, Palackého tř., Svět tonerů Palackého tř. 122
Po–Pá 09:00–19:00

Brno, Pekařská Pekařská 427/50

Po–Pá 08:30–17:00

Brno, Řečkovice Banskobystrická 39a

Po–Pá 09:30–12:30, 15:00–19:00

Brno, Starý Lískovec U Leskavy 781/25
Po–Pá 09:00–14:00, 14:30–18:00

Brno, Střed Bašty 414/4
Po–Pá 08:00–20:00

Brno, u Ronda - Depo Křídlovická 68

Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–14:00
Brno, Úvoz Úvoz 61


Po–Pá 11:30–19:00
So 09:00–13:00
Brno, Vinohrady Pálavské náměstí 3C


Po–Út,Čt 09:00–13:00, 14:00–16:00
St 09:00–13:00, 14:00–17:00
Brno, Žabovřesky Králova 9
09:00–13:00


Po–Pá 09:00–11:30, 13:00–16:00

Bruntál, Ruská Ruská 1449/10

Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
So 08:00–11:00
Břeclav, U nemocnice U nemocnice 3373/6a
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–16:00
Bystřice nad Pernštejnem Masarykovo náměstí 19
Po–Pá 07:00–17:00
So 07:00–11:00
Bystřice pod Hostýnem Masarykovo náměstí 72
Po–Čt 10:00–12:00, 13:00–17:00
10:00–12:00, 13:00–15:00
Čáslav, Pražská Pražská 1616
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–11:30
Čelákovice, Masarykova Masarykova 226/19
Po–Pá 08:00–16:00
Červený Kostelec - Stolín Stolín 51
Po–Čt 09:00–12:00, 13:00–17:00
09:00–12:00, 13:00–16:00
Česká Lípa, Mariánská Mariánská 596
Po–Pá 06:30–17:00
So 07:30–12:00
Česká Lípa, Mikulášská Mikulášská 183/6
Po–Pá 10:00–12:00, 14:00–19:00

Česká Skalice, Husovo náměstí Husovo náměstí 51
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Česká Třebová, Nádražní Nádražní 982
Po–Pá 09:00–18:00
České Budějovice, Máj Ant. Barcala 404/38
Po–Pá 08:30–18:30
So 08:30–14:00
České Budějovice, Otakarova (Rudolfovská) Rudolfovská 1
Po–Pá 08:00–17:00
České Budějovice, Strakonická, Průběžná Průběžná 2507/50
Po–Pá 09:00–18:00
České Budějovice, u nádraží Chelčického 6
Po,Pá 09:00–17:00
Út–Čt 08:00–17:00
České Budějovice, u nemocnice, Šumavská Šumavská 582/3
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–11:30
Český Brod, náměstí náměstí Arnošta z Pardubic 8
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:30
So 08:30–11:30
Český Krumlov Plešivecká 136
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
Český Těšín, Čapkova Čapkova 203
Po–Pá 09:00–17:00
Děčín, Benešovská, vchod z Kamenické Benešovská 468/1
Po–Pá 08:30–18:00
So 08:00–12:00
Děčín, OC Korál OC Korál, Plzeňská 1700/9
Po–Pá 08:30–18:00
So 08:00–12:00
Děčín, OC Pivovar Sofijská 2/3
Po–Pá 09:00–11:45, 13:30–17:00
So 09:00–11:00
Dobruška, Opočenská Opočenská 81
Po–Pá 08:00–18:00
So 08:00–12:00
Dobřichovice, V Zahradách V Zahradách 1084
Po–Út,Čt–Pá 09:00–16:00
St 10:00–17:00
Dobříš, Vančurova Vančurova 1987
Po–Pá 10:00–17:00
Domažlice, Hruškova Hruškova 607
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
So 09:00–11:00
Dvůr Králové nad Labem, Jiráskova Jiráskova 221
Po–Pá 08:00–17:00
So 09:00–11:30
Frenštát pod Radhoštěm Dolní 8
Po–Pá 09:00–17:00
Frýdek-Místek (Frýdek) Radniční 1234
Po–Pá 09:00–17:00
Frýdek-Místek (Místek) Frýdlantská 150
Po–Pá 09:00–17:00
Frýdek-Místek, T.G. Masaryka T. G. Masaryka 463
Po–Pá 08:00–17:00
Frýdlant nad Ostravicí, Hlavní Hlavní 81
Po–Pá 08:30–12:00, 13:30–17:00
So 08:30–11:00
Frýdlant, ČSA ČSA 406
Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–12:00
Havířov, Dlouhá třída Dlouhá třída 903/24a
Po–Pá 06:00–17:00
So 07:00–11:00
Havířov, Hlavní třída Hlavní třída 162
Po–Ne 00:00–24:00

Havířov, Ostravská Ostravská

Po–Pá 09:00–16:00
Havířov, Prostřední Suchá Fryštátská 7
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:30–11:00
Havlíčkův Brod, Horní Horní 15
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
So 08:00–11:00
Hlinsko, Komenského Komenského 408
Po–Pá 09:30–12:00, 13:00–16:00

Hlučín Hrnčířská 4

Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Hodonín Masarykovo náměstí 3
Po–Pá 08:30–17:00
So 08:00–11:00
Holešov, Masarykova Masarykova 651
Po–Pá 09:00–16:00
So 09:00–11:00
Horšovský týn,Domažlická Domažlická 293
Po–Pá 08:30–16:30
So 08:30–11:30
Hořice Husova 18
Po–Pá 08:00–18:00
So 09:00–15:00
Hostivice, Čsl. armády Čsl. armády 164
Po–Pá 09:00–12:00, 12:30–18:00
So 09:00–12:00
Hradec Králové, Bratří Štefanů Bratří Štefanů 567/29
Nové! Výdej a příjem zásilek
od 26. října.
Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–14:00
Hradec Králové, Chelčického Chelčického 1018/9
Po–Pá 08:00–17:00
Hradec Králové, tř. E. Beneše tř. E. Beneše 1544
Po–Pá 08:00–17:00
Hranice na Moravě Komenského 387
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
Hronov Hostovského 270
Po–Pá 08:30–13:00, 14:00–17:00
Hulín Žižkova 489
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–16:30
Humpolec Jana Zábrany 35
Po–Pá 10:00–17:00

Cheb, Náměstí Krále Jiřího Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, 474/29
Po–Pá 08:30–12:30, 13:00–17:30
So 08:30–11:30
Chlumec nad Cidlinou,Klicperovo náměstí Klicperovo náměstí 68
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
So 08:30–11:00
Choceň, Jungmannova Jungmannova 131
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
Chodov u Sokolova Rooseveltova 1014
Po–Ne 09:00–19:00

Chomutov, Jirkov Obchodní zóna 268
Po–Pá 10:00–13:00, 14:00–17:00
Chomutov, Třebízského Třebízského 4420
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–16:00
Chotěboř Krále Jana 308
Po–Čt 09:00–12:00, 13:00–17:00
09:00–12:00, 13:00–15:00
Chrudim, Čáslavská Čáslavská 266
Po–Út,Čt–Pá 08:00–18:00
St,So 08:00–12:00
Ivančice, Oslavanská Oslavanská 3
Nové! Výdej a příjem zásilek
od 22. října.
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Jablonec nad Nisou, Dvorská Dvorská 4954/7
Po–Pá 09:00–17:30
Jablonec nad Nisou, Smetanova Smetanova 19
Po–Pá 09:00–18:00
Jaroměř, Hradecká Hradecká 159
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
Jeseník Bezručova 1371
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:30–11:30
Jičín, Pražské Předměstí U Javůrkovy Louky 568
Po–Pá 08:30–17:30
So 08:30–12:00
Jihlava, Čajkovského Čajkovského 2 (vchod z Brněnské ulice)
Po–Ne 06:30–18:30

Jihlava, OC Březinky Březinova 144

Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–12:00
Jindřichův Hradec, Masarykovo nám. Masarykovo nám. 69
Po–Pá 09:00–12:30, 13:30–17:30
So 09:00–12:00
Kadaň, Jana Švermy Jana Švermy 2
Po–Pá 08:30–17:30
So 08:30–11:00
Kaplice, Pohorská Pohorská 120
Po–Čt 08:30–16:30
08:30–16:00
Karlovy Vary, Vítězná Vítězná 24
Po–Pá 08:00–16:30
Karlovy Vary, Závodu míru Závodu míru 974/66a
Po–Pá 10:00–12:00, 14:00–17:00
Karviná Dvořákova 1633
Po–Pá 05:30–14:00
So 05:30–11:00
Karviná, Fryštát Vydmuchov 2
Po–Ne 09:00–19:00
Karviná, HM Tesco Tř. 17. listopadu 883/2a
Po–Ne 09:00–18:30
Kladno, Arménská Arménská 3277
Po–Ne 09:00–15:00, 15:30–19:00
Kladno, Ctiborova Ctiborova 426
Po–Pá 09:00–17:00
Kladno, Vašatova Vašatova 1398
Po–Pá 09:00–12:00, 14:00–17:00
Klášterec nad Ohří Nám. E. Beneše 65
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
Klatovy, Pražská Pražská 23/I
Po,St–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Út 09:00–12:00, 13:00–18:00
Kolín, Havlíčkova Havlíčkova 160
So 09:00–12:00
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:00
Kolín, Zahradní Zahradní 46
Po–Pá 08:30–17:30
So 09:00–11:30
Kopřivnice, Štefánikova Štefánikova 220/24
Po–Út,Čt–Pá 09:00–11:30, 12:30–17:00
St 10:30–13:30, 14:00–18:30
Kralupy nad Vltavou Sokolská 139
Po–Pá 09:00–21:00
So–Ne 15:00–19:00
Králův Dvůr, Pod Hájem Pod Hájem 524
Po–Pá 10:00–12:00, 13:30–17:00
Kraslice 5. května 300/26
Po–Pá 09:00–17:00
Krnov, nám. Minoritů nám. Minoritů 89/13
Po–Pá 10:00–12:00, 13:00–17:00
Kroměříž, Kojetínská Kojetínská 1165/22
Po–Pá 08:00–17:00
Kroměříž, Komenského nám. Komenského náměstí 373
Po–Pá 07:00–18:00
So 07:00–12:00
Kuřim, Tišnovská Tišnovská 270
Po–Pá 08:30–12:30, 13:30–17:30
Kutná Hora, Štietkova Štietkova 231
Po–Pá 08:30–12:30, 13:00–17:00
Kyjov, Riegrova Riegrova 290/10
Po–Pá 08:00–11:30, 13:00–17:00
Lanškroun, 28. října 28. října 16
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Liberec, 5. května 5. května 33/18
Po–Pá 08:00–17:00
Liberec, Mydlářská Mydlářská 189/3
Po–Ne 09:00–20:00
Liberec, OC Forum Soukenné nám, 2a/669
Po–Ne 09:00–21:00
Liberec, OC NISA České mládeže 456
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
Lipník nad Bečvou, Osecká Osecká 305/12
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
So 09:00–12:00
Litoměřice, Na Valech Na Valech 13
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:30–11:00
Litomyšl, Na Lánech Na Lánech 105
Po,St–Pá 08:00–11:30, 12:30–18:00
Út 09:00–11:30, 12:30–18:00
Litomyšl, Smetanovo náměstí Smetanovo náměstí 91
So 08:00–12:00
Nové! Výdej a příjem zásilek
od 26. října.
Po–Pá 08:00–12:30, 13:30–17:30
So 08:00–12:00
Litovel,Příčná Příčná
Po–Pá 08:00–16:30
Litvínov, OC Máj Valdštejnská 2117
Po–Pá 08:30–17:30
So 08:30–11:30
Louny Pražská 82
Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–17:00
Louny, 5. května 5. května 2899
Po–Pá 09:00–17:30
Lovosice, Osvoboditelů Osvoboditelů 1035/22
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
So 09:00–11:30
Lysá nad Labem, nám. B. Hrozného nám. B. Hrozného 1737
Po–Pá 09:00–12:00, 12:30–17:00
So 09:00–11:00
Mariánské Lázně, Dvořákova Dvořákova 518/1
Po–Pá 10:00–17:30
So 09:00–12:00
Mělník, 5. května 5. května 140
Po 08:00–17:00
Út–Pá 08:00–17:30
Mělník, Pražská Pražská 2637 So 08:00–11:00
Ne 13:00–15:00
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Mikulov, Brněnská Brněnská 9/1
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–11:30
Milevsko Riegrova 213/8
Po–Pá 08:00–17:30
So 08:00–12:00
Milovice, Mladá Mladá, V Konírnách 519
Po–Pá 10:00–18:30

Mladá Boleslav, Kosmonosy, RP Na Radouči Kosmonosy 1237
Po–Pá 08:30–18:00
Mladá Boleslav, Máchova Máchova 1479
Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–12:00
Mladá Boleslav, Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí 150
Po–Pá 10:00–19:00
Mladá Boleslav, Železná Železná 51 (vchod z ul. Masná)
Po–Pá 09:30–12:00, 13:30–17:30
Mnichovo Hradiště Poříčská 86
Po–Pá 08:30–17:00
So 08:30–11:30
Mohelnice, nám. Tyrše a Fügnera nám. Tyrše a Fügnera 193/2
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Moravská Třebová, Lanškrounská Lanškrounská 214/32
Po–Pá 08:30–17:00
So 08:30–11:00
Moravské Budějovice, nám. ČSA nám. ČSA 58
Po–Pá 08:00–18:00
Most, Báňská Báňská 1635
Po–Pá 11:00–19:00
So 10:00–12:00
Most, Chomutovská Chomutovská 2229/28
Po–Ne 09:00–19:00
Most, Rudolická Rudolická 1209/6
Po–Pá 09:00–17:00
Náchod Komenského 266
Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–12:00
Napajedla, Komenského 1529 Komenského 1529
Po–Pá 08:00–17:00
Nejdek, náměstí Karla IV. náměstí Karla IV.155
Po–Pá 10:00–17:00
Neratovice, Náměstí Republiky Náměstí Republiky 997
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
Nová Paka Komenského 317
Po–Pá 10:00–12:00, 12:30–17:00
So 09:00–11:00
Nové Město na Moravě Vratislavovo náměstí 101
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
Nové Město nad Metují Nádražní 32
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–11:30
Nový Bor, Liberecká Liberecká 66
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:00
So 08:30–11:00
Nový Bydžov, Masarykovo náměstí Masarykovo náměstí 499
Po–Pá 11:00–20:00
So 08:00–11:30
Nový Jičín Žerotínova 8
Po–Pá 08:30–12:30, 13:00–17:00
So 08:30–11:30
Nymburk, Palackého tř. Palackého třída 80/15
Po,St 08:45–12:00, 13:00–16:45
Út 08:45–12:00, 13:00–15:45
Olomouc, Centrum Pavelčákova 21
Čt 13:00–15:45
08:45–12:00
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–18:00
Olomouc, Lazce Lazecká 3
Po–Pá 08:00–12:30, 13:00–17:30
Olomouc, Masarykova třída Masarykova třída 882/28
Po–Pá 09:00–18:00
Olomouc, Nová ulice, I. P. Pavlova I. P. Pavlova 116
Po–Ne 09:00–21:00
Olomouc, OC Olympia (Velký Týnec) Olomoucká 90
Po–Pá 10:00–20:00
So 08:00–12:00
Olomouc, Povel, Schweitzerova Schweitzerova 749/97
Nové! Výdej a příjem zásilek
od 26. října.
Po–Pá 06:30–17:00
So 08:00–11:30
Opava, Jaktař Krnovská 553/184
Po–Pá 08:00–17:00
Opava, Nákladní Nákladní 388/20
Po–Pá 08:00–17:00
Opava, Polní Polní 5
Po–Pá 09:00–13:45, 14:15–17:00
Orlová, Lutyně Osvobození 828
Po–Ne 10:00–21:00

Ostrava, Avion shopping park Rudná 114

Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
Ostrava, Horní Horní 1471
Po–Pá 09:00–17:00
Ostrava, Mariánské Hory, 28.října 28.října 247/879
Po–Pá 09:00–17:00
Ostrava, Mariánské Hory, Přemyslovců Přemyslovců 465/8
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:00
Ostrava, Nádražní, u Stodolní Nádražní 343/31
Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–12:00
Ostrava, OC Laso Masarykovo náměstí 15
Po–Pá 10:00–12:00, 13:00–18:00
Ostrava, Poruba, Hlavní Hlavní třída 1063/5
Po–Pá 07:00–21:00
So–Ne 08:00–20:00
Ostrava, Poruba, Slavíkova Slavíkova 6168/18A
Po–Pá 08:00–19:00
Ostrava, Přívoz, U Myší díry Cihelní 1259/74
Po–Pá 08:00–16:30
Ostrava, Radvanice Těšínská 305/444
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Ostrov, Hroznětínská Hroznětínská 161
Po–Pá 08:30–12:00, 12:30–17:00
So 08:30–11:00
Otrokovice Havlíčkova 797
Po–Ne 09:00–20:00
Pardubice, Bělehradská Bělehradská 479
Po–Pá 09:00–11:30, 12:00–17:00
Pardubice, Jindřišská Jindřišská 1620
Po–Čt 09:00–12:00, 13:00–17:00
09:00–12:00, 13:00–16:00
Pardubice, Mikulovická Mikulovická 2642
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–11:00
Pardubice, Palackého třída Palackého třída 2075/3
Po–Pá 08:00–11:30, 13:00–17:00
Pardubice, Sladkovského Sladkovského 505
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:00
So 08:30–11:00
Pelhřimov, Dr. Tyrše Dr. Tyrše 51
Po–Pá 07:00–15:00
Petřvald Ostravská 555
Po–Út,Čt 08:30–11:30, 12:30–17:00
St 08:30–17:00
Písek Mírové nám. 535
08:30–11:30, 12:30–16:30
So 08:00–11:00
Po–Pá 11:00–17:30
So 08:00–12:30
Plzeň, Americká, podchod Americká / Sirková podchod Americká / Sirková u Tesca Ne 17:00–20:30
Po–Pá 09:00–17:00
Plzeň, Bory, Dvořákova, naproti Mulačově nemocnici Dvořákova 6
Po–Čt 08:00–17:00
08:00–16:00
Plzeň, Bručná Nepomucká 118
Po–Pá 09:00–13:00, 13:30–18:00
So 09:00–12:00
Plzeň, Masarykova Masarykova 75
Po–Pá 09:00–19:00
So 09:00–15:00
Plzeň, Přemyslova, naproti centru Plaza Přemyslova 15
Po–Pá 10:00–18:00
So 09:30–12:00
Plzeň, Sokolovská Sokolovská 74c
Po–Pá 08:00–17:30
So 08:00–12:30
Poděbrady, Husova Husova 31/2
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–11:00
Polička, Palackého náměstí Palackého náměstí 188
Po–Čt 09:00–18:00
09:00–14:00
Praha 1, Centrum Hybernská u Masarykova nádraží Hybernská 1009/24
Po–Pá 10:00–18:30
Praha 1, Dlouhá Dlouhá 24
Po 09:00–12:30, 13:30–18:00
Út–Pá 11:00–12:30, 13:30–18:00
Praha 1, Karolíny Světlé Karolíny Světlé 23
Po–Pá 10:00–18:00
Praha 1, pasáž Burzovního paláce - vedle OD Kotva Rybná 14
Po–Čt 09:00–19:00
09:00–16:00
Praha 1, Růžová Růžová 970/7
Po–Út,Čt–Pá 08:30–17:30
St 08:30–18:00
Praha 1, Senovážné náměstí Senovážné nám. 24
Po–Pá 08:00–18:00
So 09:00–15:00
Praha 10, Dubeč Za Pavilonem 666

Po–Pá 10:00–19:00
So 10:00–18:00
Praha 10, Horní Měcholupy Bolevecká 114
Po–Čt 09:00–11:30, 12:30–17:00
09:00–11:30, 12:30–15:00
Praha 10, Malešice, Počernická Počernická 272/96
Po–Pá 09:00–12:00, 12:30–18:00
So 10:00–13:00
Praha 10, OC Cíl, Zahradní město Topolová 2915/16
Po–Ne 09:00–11:30, 12:15–20:00
Praha 10, OC Skalka Přetlucká 3295/50
Po–Pá 08:30–17:45
Praha 10, Starostrašnická Starostrašnická 38
Po 10:00–12:00, 13:00–17:30
Út 10:00–12:00, 13:00–17:00
Praha 10, Záběhlice Záběhlická 97 St–Čt 10:00–12:00, 13:00–18:00
10:00–12:00, 13:00–16:00

Po–Pá 14:00–19:00
Praha 11, Chodov, Donovalská Donovalská 1661/36
Po–Pá 13:00–19:00
Praha 14, Černý Most Maňákova 745
Po–Pá 09:00–19:00
Praha 2, I. P. Pavlova Vocelova 9
Po–Pá 10:00–19:00
Praha 2, Korunní Korunní 1185/45
Po–St 12:00–20:00
Čt–Pá 12:00–21:00
Praha 2, Náměstí Míru, Francouzská Francouzská 3
Po–Pá 11:00–17:45
Praha 2, Ostrčilovo náměstí Jaromírova 759/13
Po–Pá 09:00–17:30
Praha 2, Štěpánská Štěpánská 540/7
Po–Čt 08:30–18:00
08:30–17:00
Praha 22, Uhříněves, náměstí Nové náměstí 1257/8
So 08:30–12:00
Po–Pá 08:30–17:00
Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic nám. Jiřího z Lobkovic 2235/4
Po–Čt 08:00–18:00
08:00–17:00
Praha 3, Želivského Jana Želivského 7
Po–Pá 08:00–17:30
Praha 3, Žižkov, Sladkovského nám Sladkovského náměstí 2
Po–Pá 08:00–19:00
Praha 4, BB Centrum, Filadelfie Želetavská 1525/1
Po–Pá 09:30–13:00, 13:30–18:00
Praha 4, Braník Branická 573/11
Po–Pá 08:00–17:30
So 08:00–11:30
Praha 4, Budějovická (Metro C) Budějovická 72
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
Praha 4, Háje, Arkalycká Arkalycká 757/6
Po–Pá 09:00–19:00
So 09:00–12:00
Praha 4, Lhotka, Jasná Krhanická 381/38
Po–So 09:00–18:00
Praha 4, Libuš, SAPA Libušská 319/126
Po–Pá 10:00–12:30, 13:00–17:30
Praha 4, Měčislavova Mečislavova 11
Po–Čt 13:30–19:30
13:30–17:00
Praha 4, Modřany Krouzova 3052/30
Po–Pá 14:00–20:00
Praha 4, Nusle, U plynárny U plynárny 85/17
Po–Pá 08:00–18:30
Praha 4, Opatov Chilská
Po–Čt 11:00–17:00
11:00–15:00
Praha 4, Pankrác (Metro C) Na Pankráci 1683/127, (vchod z ulice Hvězdova)
Po–Pá 09:00–18:00
Praha 4, Pražského Povstání Na Pankráci 969/97
Po–Čt 12:00–18:30
11:00–18:00
Praha 4, Spořilov Roztylské náměstí 12
Po–Pá 10:00–19:00
So 10:00–15:00
Praha 5, Anděl Vltavská 277/28
Po–Pá 10:00–18:00
So 10:00–13:00
Praha 5, Barrandov, Högerova Högerova 1098/13
Po–Čt 08:00–12:00, 14:00–20:00
07:30–16:00
Praha 5, Barrandov, Chaplinovo nám. Lamačova 14
Po–Pá 08:30–17:00
Praha 5, Hůrka V Hůrkách 2141/9
Po–Pá 09:00–12:00, 12:45–18:00
So 09:00–12:00
Praha 5, OC Luka Mukařovského 2
Po 12:00–19:00
Út–Čt 09:00–12:00, 13:00–17:30
Praha 5, Plzeňská 123 Plzeňská 123 10:00–16:00
Po–Út,Pá 09:00–18:00
St 10:00–18:00
Praha 5, Smíchov, Preslova 13 Preslova 13
Čt 09:00–19:00
Po–So 13:00–21:00
Ne 13:00–20:30
Praha 5, Stodůlky - Hůrka, Kodymova Kodymova 8
Po–St 07:00–18:00
Čt 07:00–19:00
Praha 5, Stodůlky, Hostinského Hostinského 1538/3
07:00–17:00
Po–St 09:00–13:00, 13:45–18:00
Čt 10:00–13:00, 13:45–19:00
Praha 6, Břevnov, Bělohorská Bělohorská 1020/64 09:00–13:00, 13:45–17:00
Po–Pá 11:00–19:00
So 10:00–14:00
Praha 6, Bubeneč Československé armády 404/13
Po–St,Pá 08:30–12:00, 12:30–18:00
Čt 08:30–12:00, 12:30–17:30
Praha 6, Jugoslávských Partyzánů Jugoslávských partyzánů 952/30
Po–Čt 08:00–19:00
08:00–18:00
Praha 6, Milady Horákové Milady Horákové 101
Po–Čt 10:00–19:00
10:00–17:00
Praha 6, Puškinovo nám. Puškinovo náměstí 17
Po–Pá 10:00–20:00
So 09:00–12:00
Praha 6, Ruzyně-Dědina, Žukovského Žukovského 887/4
Po–Pá 09:00–18:00
Praha 6, Řepy Makovského 1349/2a (3. podlaží)
Po–Čt 09:00–18:00
09:00–17:00
Praha 7, Dukelských hrdinů Dukelských hrdinů 39
Po–Út,Čt 10:00–17:00
St 11:00–18:00
Praha 7, Jateční Jateční 17 09:00–16:00

Po–Čt 10:00–13:30, 14:00–18:00
10:00–13:30, 14:00–16:00
Praha 7, Ortenovo náměstí - Komunardů Komunardů 55
Po–Čt 09:00–18:00
09:00–16:00
Praha 8, Bohnice Katovická 411/4
Po–Pá 09:00–18:00
Praha 8, Kobylisy Klapkova 2/1867
Po–Pá 10:00–18:00
Praha 8, Ládví, Střelničná Střelničná 1660/31
Po–Ne 09:00–21:00
Praha 8, OC Krakov Lodžská 6
Po–Pá 09:00–19:00
Praha 8, Palmovka Zenklova 433/25
Po–Čt 08:00–19:00
08:00–18:00
Praha 8, Sokolovská Sokolovská 24
So 09:00–15:00
Po–Čt 09:00–12:00, 13:00–17:00
09:00–12:00, 13:00–15:00
Praha 9, Hloubětín Čertouská 302/20
Po–Čt 07:45–17:00
07:45–16:00
Praha 9, Letňany Rychnovská 408
Po–Pá 08:00–20:00
Praha 9, Ocelářská - Depo Ocelářská 392/9
Po–Pá 09:30–18:00
So 09:00–12:00
Praha 9, Prosek, metro C vestibul st. metra Prosek
Po–Pá 09:00–18:00
Praha 9, Vinoř Mladoboleslavská 13
Po–Čt 09:00–16:00
09:00–15:00
Prachatice, Horní Horní 45
Po–Ne 09:00–14:30, 15:00–20:00
Prostějov - Arkáda (Držovice) Konečná 23
Po–Pá 08:30–18:00
So 08:30–12:00
Prostějov, Centrum (Uprkova) Uprkova 16
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Přelouč, Pražská Pražská 67
Po–Pá 09:00–17:00
Přerov, Mostní Mostní 226/2
Po,St,Pá 09:00–17:30
Út,Čt 09:00–17:00
Přerov, Trumf Centrum Trávník 29/332
Po,St,Pá 13:00–17:00
Út,Čt 09:00–12:00, 13:00–17:00
Přeštice, Komenského Komenského 99
Po–Pá 09:00–11:30, 12:30–17:00
So 09:00–11:00
Příbor Oldřicha Helmy 178
Po–Pá 08:00–17:30
So 08:00–11:30
Příbram, 17.listopadu 17. listopadu 298
Po–Pá 08:30–17:30
So 08:30–12:00
Příbram, Střelecká Střelecká 103
Po–Pá 08:00–18:00
So 08:00–11:00
Radotín (Praha - Radotín) Sídliště 1079
Po–Pá 08:00–16:30
So 09:00–11:00
Rakovník Husovo náměstí 7

Po–Čt 08:00–17:00
08:00–16:00
Rokycany, Sedláčkova Sedláčkova 93
Po–Pá 08:00–17:00
So 09:00–12:00
Roudnice nad Labem, Karlovo nám. Karlovo náměstí 71
Po,St–Pá 08:00–11:00, 12:30–18:00
Út 08:00–11:00, 17:00–18:00
Rousínov U Kapličky 27
Po,St 09:00–12:00, 12:45–17:00
Út,Čt–Pá 09:00–12:00, 12:45–16:30
Rožnov pod Radhoštěm Televizní 2618
Po–Pá 10:00–11:30, 12:30–16:30
Rudná Havlíčkovo nám. 15
Po–Pá 09:00–17:00
So 08:00–12:00
Rumburk, tř. 9. května tř. 9. května 849
Po–Pá 08:30–12:00, 12:30–17:00
So 08:30–11:00
Rychnov nad Kněžnou,Staré náměstí Staré náměstí 51
Nové! Výdej a příjem zásilek
od 26. října.
Po–Čt 08:00–17:00
08:00–15:00
Rychvald, Mírová Mírová 1537
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:00
So 08:30–11:00
Rýmařov, náměstí Míru náměstí Míru 199/24
Po–Čt 11:00–20:00
Pá–So 09:00–20:00
Říčany, Černokostelecká, Raisova Raisova 778/2
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:30–12:00
Říčany, Náměstí Masarykovo nám. 155/9
Po 08:00–18:00
Út–St,Pá 08:00–15:00
Sadská Lázeňská 826 Čt 07:00–15:00
Po–Pá 09:00–16:30
So 08:30–11:30
Sedlčany, Na potůčku Na potůčku 40
Po–Pá 09:00–12:00, 12:30–17:30
Semily, OD Prior, Riegrovo nám. Riegrovo nám. 51
Po–Pá 08:30–17:30
So 08:30–11:30
Slaný Husova 107
Po–Pá 08:30–17:00
So 08:30–11:30
Soběslav Na Ohradě 368
Po–Pá 09:00–16:30
Sokolov, Gagarinova Gagarinova 2048
Po–Pá 07:15–16:45
Staré Město u Uherského Hradiště Tovární 2013
Po–Pá 09:00–16:30
Strakonice, Velké náměstí Velké náměstí 213
Po–Pá 08:00–12:00, 13:00–17:00
So 08:00–11:00
Stříbro Husova 94
Po,St,Pá 09:00–15:30
Út,Čt 09:00–17:00
Studénka, Náměstí republiky Náměstí Republiky 699
Po–Pá 08:00–17:00
So 09:00–12:00
Sušice, Americké armády Americké armády 75
Po–Pá 07:00–17:00
Svitavy, T.G.Masaryka T.G.Masaryka 22
Po–Pá 07:30–17:00
So 08:00–11:00
Šternberk Šternberk, Partyzánská 120/3
Po–Pá 09:00–11:00, 14:00–17:00
So 08:00–11:00
Štětí, OC, U Tržnice U Tržnice 701
Po,St 09:00–11:30, 12:00–17:00
Út 12:00–15:00
Šumperk, budova nádraží ČD Jesenická 464/4 Čt 09:00–11:30, 12:00–16:00
09:00–11:30, 12:00–15:00



Po–Pá 09:00–17:00
Šumperk, Hlavní Třída 16/A Hlavní Třída 16/A
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–11:30
Tábor, Husovo náměstí Husovo náměstí 2988
Po,St 09:00–17:00
Út,Čt–Pá 09:00–16:00
Tábor, Světlogorská Světlogorská 2771/3
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–12:00
Tachov, Nádražní Nádražní 779
Po–So 09:00–19:00
Ne 09:00–18:00
Tanvald, Letná Letná 542
Po–Pá 08:30–17:00
Teplice, Masarykova Masarykova třída 1208
Po–Ne 09:00–18:30
Teplice, Srbická Srbická 477
Po–Pá 09:00–17:00
Teplice, Školní Školní 1000/21
Po–Pá 08:30–17:00
So 08:00–11:00
Tišnov, Brněnská Brněnská 1710
Po–Pá 08:00–12:00, 12:30–16:30
Trutnov, Horská Horská 1
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Trutnov, Na Struze Na Struze
Po–Pá 07:30–18:00
So 08:30–11:30
Třebíč, Karlovo náměstí Třebíč, Karlovo nám. 49/38
Po,St,Pá 09:00–12:00, 13:30–17:00
Út,Čt 13:30–17:00
Třebíč, Komenského náměstí Komenského náměstí 141/5

Po–Pá 09:00–18:00
So 09:00–12:00
Třeboň Na Kopečku 24
Po–Pá 09:00–18:00
So 08:00–12:00
Třinec, Kopernikova Kopernikova 1164
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–12:00
Třinec, Nám. Míru Náměstí míru 633
Po–Pá 08:00–17:00
So 08:00–11:30
Turnov, Antonína Dvořáka Antonína Dvořáka 287
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Uherské Hradiště, Na Stavidle Na Stavidle 453


Po–Pá 09:00–11:30, 12:30–17:30

Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
Uherské Hradiště, Prostřední Prostřední 44
Po–Pá 08:30–12:00, 13:00–17:00
Uherský Brod Komenského 67
Po–Pá 09:30–12:00, 13:00–17:00
So 09:00–11:30
Uničov, Masarykovo nám. Masarykovo nám. 28
Po–Čt 08:00–16:00
09:00–15:00
Ústí nad Labem, Hrnčířská Hrnčířská 53/18
Po–Pá 09:00–17:00
So 10:00–14:00
Ústí nad Labem, Masarykova Masarykova 2312/65
Po–Ne 08:00–20:00
Ústí nad Labem, Trmice, Tyršova Tyršova 884
Po–Pá 08:00–17:00
Ústí nad Labem, V Podhájí V Podhájí 776/30
Po–Ne 09:00–19:00
Ústí nad Orlicí, Letohradská Letohradská 1524
Po–Pá 10:00–11:30, 12:00–17:30
So 09:00–12:00
Valašské Meziříčí Poláškova 78
Po–Pá 08:00–17:00
Varnsdorf, Národní Národní 2826
Po–Pá 09:00–11:30, 12:30–17:30
So 08:30–11:30
Velké Meziříčí, Novosady Novosady 111/880
Po–Pá 09:00–17:00
Veselí nad Moravou, Karlova Karlova 471
Po–Pá 08:00–16:00
So 08:30–11:00
Vimperk, Pasovská Pasovská 114
Po–Pá 08:30–17:00
So 08:30–11:30
Vlašim, Komenského Komenského 1879
Po–Pá 10:00–12:00, 13:00–16:00
Vratimov Strmá 7
Po–Pá 09:00–17:00
So 09:00–12:00
Vrchlabí, Krkonošská Krkonošská 161
Po–Čt 09:00–12:00, 13:00–17:00
09:00–12:00, 13:00–15:00
Vsetín, Smetanova Smetanova 810
Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–17:00
So 09:00–11:30
Vysoké Mýto, Nám. Přemysla Otakara II Nám. Přemysla Otakara II 98


Po–Pá 09:00–13:00, 13:45–17:30
Vyškov, Dukelská Dukelská 119/10
Po–Pá 07:00–16:30
Zábřeh na Moravě, Žizkova Žizkova 7/15
Po–Pá 09:00–17:00
Zlín, Centrum-Tržnice (nám. Práce) Náměstí Práce 1099
Po–Pá 09:00–18:00
Zlín, Vodní Vodní 453
Po–Pá 09:00–16:30
So 08:30–10:30
Zlín, Zálešná I Zálešná I 1036


Po–Pá 08:00–18:00
So 08:30–10:30



Znojmo, Horní náměstí Horní náměstí 7 09:30–12:00, 14:00–17:00
Po–Pá 09:00–17:30
So 09:00–12:00
Znojmo, OD Dyje, Obroková Obroková 93/16
Po–Pá 09:00–17:00
Žatec Tyršova 2896
Po–Pá 09:00–18:00
So 08:00–12:00
Žďár nad Sázavou, Palachova Palachova 2285/39
Po–Pá 09:00–18:00
So 08:00–12:00

 

Výdejní místa pro Slovensko:

 

Výdajné miesto: Adresa: Provozní doba:
Banská Bystrica, Sladkovičova 9 Sladkovičova 9
Po–Pi 08:30–17:00
Banská Bystrica, Tajovského 20 Tajovského 20
Po–Št 07:30–16:00
Pi 07:30–15:30
Bardejov, Kellerova 1 Kellerova 1 Po–Pi 09:00–13:00, 16:00–18:00

Bardejov, Tehelná 1/1138, Parfems Tehelná 1/1138 Po–Pi 08:00–12:00, 12:30–16:00
Bratislava, Cyprichova 10 Cyprichova 10
Po–Pi 12:30–18:00
So 09:30–12:00
Bratislava, Černyševskeho 10, mobilnyservis.sk Černyševskeho 10 Po–Pi 08:00–19:00
Bratislava, Danubia, Panonska cesta 16 Panonska cesta 16 Po–Pi 09:00–19:00
Bratislava, Devínska N. Ves, BYLINKÁREŇ Eisnerová 52/B Po–Št 10:00–12:00, 13:30–18:30
Pi 10:30–12:00, 13:30–18:30
So 09:00–12:00
Bratislava, Devínska N. Ves, OC Glavica - DOPRIRODY.SK Eisnerova 64
Po–So 10:00–19:00

Bratislava, Dúbravka, OC SARATOV, PRESSPOINT Saratovská 13 Po–So 07:00–21:00
Ne 08:00–20:00


Bratislava, Gercenova 4 Gercenova 4 Po–Pi 10:00–12:30, 13:30–17:00
Bratislava, Obchodná 22 Obchodná 22
Po–Pi 11:00–12:00, 13:00–17:00
Bratislava, Páričková 18, Verne Slovakia Páričková 18, Po–Pi 09:00–16:30
Bratislava, Petržalka (Depo) - Šustekova Šustekova 49 Po–Pi 11:00–19:00
Bratislava, Podunajské Biskupice, NC HRON, PRESSPOINT Dudvážska 5 Po–Ne 08:00–21:00


Bratislava, roh 29. augusta a Ferienčíkova roh 29. augusta/Ferienčíkova ul.
Po–Pi 08:30–18:45
So 10:00–14:00
Bratislava, Vajnorská Vajnorská 47 Po–Pi 10:00–13:00, 14:00–17:00
Bratislava, Vajnory, OC VAJNORIA, PRESSPOINT Pri starom letisku 3/V
Po–Ne 07:00–21:00


Brezno, Nálepkova 7 Nálepkova 7 Po–Pi 08:00–12:00, 12:30–15:30
Dunajská Streda, Kulačská 3 Kulačská 3
Po–Pi 09:00–11:45, 12:30–16:00
Galanta, Sídl. Hanza 306/21 Sídl. Hanza 306/21 Po–Pi 10:00–12:00, 14:00–17:00
Hencovce, Hencovská 236, Bistro pod Lipami Hencovská 2144/236
Po–Pi 14:00–22:00
Ne 14:00–18:00

Hnúšťa, Hlavná 36, Predajňa Matúšik Hnúšťa, Hlavná 36
Po–Pi 09:00–12:00, 13:00–17:00
So 09:00–12:00
Chorvátsky Grob - Čierna Voda Čerešňová 2
Po–Pi 14:00–18:00
So 11:00–13:00
Kanianka, okres Prievidza, Bojnická cesta 594/32 Bojnická cesta 594/32
Po–Pi 10:00–12:00, 14:00–18:00
Komárno, Františkánov 5 Františkánov 5 Po–Pi 09:00–17:00
So 10:00–12:00
Košice, Alvinczyho 18, InnocentStore.sk Alvinczyho 18
Po–Pi 10:00–18:00
Košice, Poštová Poštova 3
Po–Pi 08:30–12:00, 13:00–16:30
Košice, Toryská 3 - Kvetinárstvo Toryská 3 Po–Pi 10:00–18:00
So 10:00–15:00
Košice, železničná stanica, Staničné námestie 11, Minipotraviny Staničné námestie 11 Po–Ne 07:00–20:00


Liptovský Mikuláš, Jura Janošku 335/5 - Elektro servis Jura Janošku 335/5 Po–Pi 09:30–13:00, 14:00–16:30
Lučenec, Jókaiho 25 Jókaiho 25
Po–Pi 09:00–12:00, 13:00–17:00
Malacky, Bernoláková 1/A, Chovatelské potreby B&F Bernoláková 1/A Po–Pi 09:00–11:30, 12:30–17:30
So 09:00–12:00
Martin, M. R. Štefánika 64 Štefánika 64
Po–Pi 08:00–11:30, 12:15–15:00
Michalovce, Obchodná 2, Health&Prosperity Obchodná 2 Po–Pi 08:00–12:00, 13:00–16:00
Moldava nad Bodvou, Severná 16 Severná 16
Po–Ne 10:00–19:30

Myjava, M.R. Štefanika 524/19 M.R. Štefanika 524/19
Po–Pi 08:00–12:30, 13:00–17:30
So 08:00–12:00
Nitra, Mlynská Mlynská ulica č. 4 Po–Pi 08:00–17:00
Nové Mesto nad Váhom, ČSLA 22, Lienka shop československej armády 22 Po–Út,Št–Pi 13:00–18:00
St 16:00–18:00
Nové Zámky, Janka Kráľa 19 Janka Kráľa 19 Út–Pi 09:00–12:00, 13:00–17:30
So 09:00–12:00
Pezinok, Holubyho 28 - OC Plus, BioBeauty Holubyho 28 - OC Plus Po–Pi 10:00–12:00, 13:00–18:00
Piešťany, A. Hlinku 46 - OD Prior, Mamulienka A. Hlinku 46 - OD Prior
Po–Pi 08:00–18:00
So 08:00–12:00
Piešťany, E.F.Scherera 17, A.TRAJAN - PT UNIVERZAL – HARSHOP E. F. Scherrera 17
Po–Pi 10:00–18:00
Poprad, Námestie sv. Egídia 50/58 Námestie sv. Egídia 50/58 Po–Pi 09:00–11:45, 12:30–18:00
So 09:00–12:30
Prešov, Sabinovská 111 Sabinovská 111
Po–Št 08:00–16:30
Pi 08:00–16:00
Prešov, Zemplínska 1, DraziwNet – predaj, servis PC Zemplínska 1 Po–Pi 11:00–18:00
Prievidza, Nadjazdová 2768 / 2K (ECO PRODUKT) Nadjazdová 2768 / 2K
Po–Pi 10:00–16:00
Púchov, Dvory 1933/20, SPORTAKTIV Dvory 1933/20
Po–Pi 09:00–17:30
So 09:00–12:00
Rimavská Sobota, Malohonska 2594 Malohonska 2594
Po–Pi 09:00–12:00, 13:00–17:30
Rožnava, Jarná 16 Jarná 16 Po–Pi 06:00–20:00
So 07:00–20:00
Ne 08:00–20:00

Ružomberok, Podhora 16 Podhora 16
Po–Pi 09:00–16:00
Ružomberok, Zárevúca 4935/25 Zárevúca 4935/25
Út–Št 09:30–15:45
Senica, Hviezdoslavová 1469/61, Sorley Hviezdoslavová 1469/61
Po–Pi 10:00–12:00, 13:00–17:00
Skalica, Potočná 8 Potočná 8 Po–Pi 08:00–17:00
So 08:00–12:00
Snina, Strojárska 3995/113 Strojárska 3995/113 Po–Pi 09:00–11:30, 12:00–17:00
So 08:00–12:00
Spišská Nová Ves, Tepličská cesta 10 Tepličská cesta 10 Po–Pi 09:00–12:00, 13:00–17:00
Stará Ľubovňa, Farbiarská 36/8 Farbiarská 36/8
Po–Pi 08:00–12:00, 12:30–17:00
Stupava, Cementárska 15 Cementárska 15 Po 16:30–18:30
Út,Št 09:00–11:00
St,Pi 09:00–11:00, 16:30–18:30
Šala, Atlanta fitnes centrum Nitrianska 26 Po–Pi 09:00–12:00, 13:30–21:00
So 16:00–20:00
Ne 09:00–13:00

Šamorín, Senecká cesta 1, FAMODEL Senecká cesta 1
Po–Pi 08:30–12:00, 12:30–16:30
So 08:30–11:00
Tatry, Štrbské Pleso 4078/78 Štrbské Pleso 4078/78
Po–Ne 09:00–12:30, 13:00–17:00


Trebišov, Komenského 2137/55 Komenského 2137/55
Po–Pi 08:00–17:00
So 08:00–12:00
Trenčín, Soblahovská 4B Soblahovská 4B Po–Pi 09:30–17:00
So 09:00–12:00
Trnava, Beethovena 28, 1000 Drobností Beethovena 28 Po–Pi 08:00–17:00
Trnava, Športová 14 Športová 14 Po,So 10:00–14:00
Út–Pi 10:00–18:00
Trnava, Štefánikova 5 Štefánikova 5
Po–Pi 10:00–19:00
So 10:00–13:00
Veľký Krtíš, Železničná 4, H & Max s.r.o. Železničná 4
Po–Pi 08:00–11:30, 12:30–16:00
Nové! Výdaj od 26. októbra.
Veľký Meder, Komárňanská 2157/120 Komárňanská 2157/120 Po–Pi 09:00–12:00, 14:00–17:00
So 09:00–12:00
Voderady outlet, Parfems, Voderady 440 Voderady 440 Po–Ne 10:00–21:00

Zvolen, V. P. Tótha 17 V. P. Tótha 17
Po–Pi 08:00–11:30, 12:30–15:30

Žarnovica, A.Sládkoviča 1566, Deni-dekor A.Sládkoviča 1566 Po–Pi 08:30–17:00
So 08:30–11:30
Žiar nad Hronom, SNP 111, kancelária Oriflame SNP 111 Po,St–Št 11:30–15:30, 16:00–17:00
Žilina, Bánová, K Cintorínu 51/97 K Cintorínu 51/97
Po–Pi 09:00–17:00
Žilina, M.R. Štefanika 19 M.R. Štefanika 19 Po–Pi 09:00–12:30, 13:00–17:00

 

Nenašli jste své město?

Napište nám a my se Vám pokusíme vyhovět a zařídit stejně výhodnou dopravu i do Vašeho města.

 


Dotaz na osobní odběrné místo
Nezapomeňte uvést Váš email pro zpětný kontakt!: *