- Úvod
- Nářadí / vybavení pro servisy
- TM
- Hmoždinka natloukací Fischer N 8x60/20 F široký límeček gvz 100
Hmoždinka natloukací Fischer N 8x60/20 F široký límeček gvz 100
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Hmoždinka natloukací Fischer N 8x60/20 F široký límeček gvz 100Expedujeme za 1-3 týdny4 Kč3 Kč bez DPH
POPIS
Natloukací hmoždinka fischer s válcovou hlavou N-F se skládá z vysoce kvalitního nylonového těla a hřebu se zápustnou hlavou z nerezové nebo galvanicky zinkované oceli.
Obě části jsou kvůli úspoře času předmontované.
Hmoždinka se aplikuje rychlou průvlečnou montáží.
Hřeb se zatluče, tělo hmoždinky se roztáhne a bezpečně se zapře o stěny otvoru.
Natloukací hmoždinka N-F je vhodná k upevnění lehkých kovových konstrukcí a profilů na beton a jiné plné stavební materiály.
Rychlá montáž pouhým zatlučením významně zkracuje čas strávený na stavbě, takže hmoždinka je vhodná pro sériové aplikace.
Integrovaná pojistka zabraňuje hmoždince v předčasném rozepření, a tak montáž probíhá bez jakýchkoliv obtíží.
Křížová drážka v hlavě hřebu a specifický typ závitu dovolují hmoždinku případně později demontovat.
Dlouhá řada průměrů a délek obsahuje vhodné varianty pro široké pole aplikací.
Vhodné pro stavební materiály jako je beton, plné vápenopískové cihly, cihla plná pálená, přírodní kámen, plné tvárnice z lehčeného betonu, pórobeton, sádrokartonové desky,
svisle děrované cihly, děrované vápenopískové cihly, dutinové panely z lehčeného betonu.
SPECIFIKACE
Jmenovitý průměr vrtáku (d0): 8 mm
Účinná kotevní hloubka (hef): 40 mm
Délka hmoždinky (l): 60 mm
Minimální hloubka vrtaného otvoru při průvlečné montáži (h2): 75 mm
Maximální tloušťka upevňovaného předmětu (tfix): 20 mm
Bit / Klíč: PZ3
Balení: 100 ks





