Logo
Nevíte si rady? Napište nám
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Proč nakoupit právě u nás?

1. Naše nářadí patří mezi nejlevnější na internetu..

2. Nejširší nabídka v ČR (od kutilů, přes autoservisy, po zahradkáře)

3. Zdarma výměna i vrácení zboží

 

 


Zasíláme:
nejlevněji již od 59 Kč po celé ČR

Jsme spolehlivá firma!

Hodnocení zde


 

 

 

  1. Úvod
  2. Dům a zahrada
  3. Hračky, Hry, RC modely
  4. Příslušenství k RC modelům
  5. Regulátor otáček pro bezkartáčové motory 30A XXD HW30A

Regulátor otáček pro bezkartáčové motory 30A XXD HW30A

Regulátor otáček pro bezkartáčové motory 30A XXD HW30A Regulátor určený pro bezkartáčové motory.**Specifikace:**Trvalý proud: 30AŠpičkový proud: 40A (méně než 10s)BEC: 2ABrzda: neNapájení: 5,4V - 16,8V (2-3 články Li-Poly nebo 5-12 článků Ni-MH Ni-MH / Ni-Cd)Rozměry: 45 x 24 x 11 BEC lineární: 5VPr... celý popis
Dostupnost (mimo víkendy a svátky)
Expedujeme během 2-3 dní
289 Kč
239 Kč
bez DPH
Číslo produktu:HD-M559A
EAN kód:8596425138579
Výrobce:Hadex
Dodavatel:HD
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace
Regulátor otáček pro bezkartáčové motory 30A XXD HW30A Regulátor určený pro bezkartáčové motory.

**Specifikace:**
Trvalý proud: 30A
Špičkový proud: 40A (méně než 10s)
BEC: 2A
Brzda: ne
Napájení: 5,4V - 16,8V (2-3 články Li-Poly nebo 5-12 článků Ni-MH Ni-MH / Ni-Cd)
Rozměry: 45 x 24 x 11

BEC lineární: 5V
Proud max.: 2A
Výkon max.: 3W

Pro zvýšení spolehlivosti nedoporučujeme využívat více než 70% uvedených parametrů.
Při pracujícím motoru neodpojujte napájecí napětí. Může dojít k poškození regulátoru napěťovými špičkami.
Regulátor se v provozu zahřívá, musí mít možnost chlazení.
Obvod BEC je tvořen lineárními integrovanými stabilizátory o výstupním napětí 5 V s omezením proudu a teploty. Po překročení parametrů se napětí stabilizátoru sníží tak, aby se nezničil.
Počet serv, která můžeme z obvodu BEC napájet je závislý nanapájecím napětí, špičkovém proudovém a efektivním proudovém odběru, způsobu řízení. Rozdíl je mezi klidně poletujícím větroněm a akrobatickým modelem. Nemusí platit, že malé servo odebírá menší proud. Výrobci serv obvykle proudové odběry neuvádějí, když, tak nejvýše efektivní. Jaké jsou proudové odběry námi prodávaných serv se dočtete u jednotlivých typů. Dále si je třeba uvědomit, že moderní přijímače s telemetrií odebírají proud blížící se až 100 mA. Prakticky máme ověřeno, že zcela bezpečně lze při napájení jmenovitým napětím 7,4 V (2 Li-pol) tři mikro až standardní serva.
Při jmenovitémnapětí 11,1 V (3 Li-pol) dvě serva. Při překročení proudu se napětí BEC sníží na, pro stabilizátory, bezpečnou úroveň. Z pohledu modeláře se BEC vypne. Stejně tak po překročení výkonového zatížení.Po odstranění problému se napětí opět obnoví. Je to obecná vlastnost všech lineárních obvodů BEC využívajících integrované stabilizátory! U většiny regulátorů s lineárním BEC výrobci uvádějí pouze maximální proud, nikoli maximální výkonové zatížení.

**Upozornění: ** regulátor nedisponuje naprogramovatelnou brzdou.




Manuál k produktu je ke stažení zde

Nářadí, přípravky, aretace motoru, vybavení servisů a dílen.

Copyright © 2015-2020 Speciální-nářadí.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz